ana sayfa > Chatroulette > Omegle Hilesi

Omegle Hilesi

Omegle Hilesi Nasıl Yapılır ?

Omegle Chats odalarımızın neşeli ve tatlı  muhabbet ortamı olduğu türkiye çet kanalları tarafından ve kullanıcıları tarafından kanıtlanmıştır. Omegle Kamera Sorunu Yaşayanlar ve Omegle Kamera Ayarları ve Düzeltmesinde sorun yaşanlar artık bu durumdan kurtulucaksınız. Omegle Hilesi yanı blöf cam kullanarak karşıdaki kullanıcılarla şakalaşabilirsiniz. Omegle Kamera Açma gibi bir çekintiniz olmasın artık bütün omegleye giren kullanıcılar split cam özelligini kullanıyor.

Omegle Hile yapmak istiyorum. Omegle Cam Sorunu Yaşıyorum. Omegle Cam Açma nasıl yapabilirim sıkıldım demeyin hemen Google.com.tr Arama Motoruma SplitCam yazarak Arayınız . Karşımıza bir çok split web cam programı çıkıcak istediginiz programlardan birtanesini indirin örnek splitcamlar manycam,snowcam vs vs bu cam programlarından 1 tanesini indirip bilgisayarınıza yükleyiniz. Omegle SplitCam kullanımı çok sekilde yapabilirsiniz. Video ve Fotoğraf yükleyebilirsiniz. Tamamen ücretsizdir. Karşınızdaki kisi o yüklediğiniz foto ve video olarak sizi görücektir. hatta skype ve facebookta sesli ve görüntülü muhabbet esnasında yine o splitcam programından karşıdakine şakalar yaparak kendinizi kamufle edebilirsiniz. Omegle odamızdada bu şekilde kurallara uygun olarak Omegle Splitcam Hilesi kullanabilirsiniz.

Bedava olan bu programla omegle odalarımızda bir çok video ile kullanıcılar arasında eğlenceli dakikalar geçmektedir. Omegle Justin Bieber Videosu yükleyek karşınızdakine şaka yapabilirsiniz. Omegle Cam hilesi bu sekilde yapılmaktadır . Hatta bayan videosu olarak yükleyip şaka yapan kahkaha tufanı yaşıyabilirsiniz.. Sadece Omegle Odalarımzıda Degil bütün Chatroulette ve Chatraw Odalarında Sahte cam ( splitcam ) kullanılabilir. Elbetteki ailevi kurallara uygun olduğu sürece sahte camı bir çok işlev için kullanmakta olanlarda olabilir yakışıklı erkek videosu koyarak bayan arkadaşlarla tanışmak ve sahte bayan videosu koyarak arkadaş toparlamak isteyen bayanlar gibi.. Omegle Web Cam Hilesi Nasıl Yapılır Diye Düsünmeyin Hemen Splitcam Programı indirip kurun… İstediğiniz videoyu Youtube indirip veyada İstediginiz Fotoğrafı yükleyip hemen Sitelere giriş yapamadna önce sahte splitcamınızı acınız daha sonra bütün sitelere o sahte cam programı açık olarak giriş yapınız böylece Chatroulette Tarzı Sitelerde ve Omegle Odalarında Omegle Hilesini Yaparak Doyumsuz sohbete Katılın..

Haydi Yandaki Sesli Görüntülü Konuşma Resmine Tıklayın Neşeli Sohbete Başlayın

Bir önceki yazımız olan Chatroulette Ban Kaldırma başlıklı makalemizde Chatroulette Ban Açma 2012, Chatroulette Ban Kaldırma 2011 ve Chatroulette Ban Kaldırma 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok