ana sayfa > Chatroulette > Omegle Benzeri Siteler

Omegle Benzeri Siteler

Omegle Benzeri Siteler Varmı ? Diye merak edenlere açıklayalım elbetteki omegle kameralı sohbet tarzında bir çok site mevcuttur. Bunları sizlere saymakla bitiremeyiz ama kısa ve öz bir şekilde sizlere omegle tarzı siteler hakkında bilgi verelim .

Omegle Benzeri Siteler

1… Chatroulette

2… Chat Raw

3… Facebuzz

4… Lollichat

5… Chatville

6… Chathopper

7… Chat Rulet

Sizlerede yukarıdaki yazdığımız isimler dünya üzerindeki kameralı sitelerdir.

Bugunlerde Omegle Türkiye siteleride açılmaktadır. Omegle Türkçe sitelerinin sistemi tamamiyle Chatroulette sistemine benzemektedir, Ücretsiz Üyeliksiz,Süresiz vede kullanıcı nici istemeyen sohpet ortamıdır. Girişi kolay ve çıkışı zor olan canlı kameralı kullanıcılarla tanışma ortamıdır. Bütün kullanıcılar karşıdaki çet arkadaşıyla  1 e 1 olarak sesli görüntülü çet yapabilir farklı ülkedeli çet severlerle tanışabilir. Bu tarz omegle benzeri sitelerde neler yapabilirsiniz. Farklı ülkelerden arkadaşlar edinebilirsiniz. Yabancı dil kultur seviyenizi yüksek düzeylere tasıyabilirsiz. Boş zamanlarda akrabalarınızla sesli görüntülü olarak görüşerek tatlı ve hoş vakit geçirebilirsiz.

Sizlerde yandaki kaliteli Sesli Kameralı Görüntülü Konuşma Resimine Tıklayarak Hemen Aramıza Katılın

Bir önceki yazımız olan Chat Rulet te Sevgiliyle Karşılaşmak başlıklı makalemizde Chat Rulet Gibi Site, Chat Rulet Yabancı ve Chat Ruleti hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok