ana sayfa > Chatroulette > Chatroulette Ban Kaldırma

Chatroulette Ban Kaldırma

Chatroulette Ban Acma

Chatroulette ban kaldırma kesin çözüm arıyanlar artık çok kolay yöntemler var… Chat Roulette sisteminde atılan banlar sizlerin kullanıcı ıp adreslerine yapılmaktadır. Normal olarakta çet rulet banlarıda gün aşırı açılmaktadır. Çünkü bu siteler kullanıcı kaybetmek istemezler kullanıcıların çoğuda çet roulette sitelerine bağımlıdır.
Chatroulette ban kaldırma nasıl olur demeyin çünki böyle bir şey yok asılsız açıklamalara sakın kanmayın ancak söyle bir durum olabilir ülkeler arası Ip degiştirme ile Ip adresinizi değiştirerek giriş yapabilirsiniz 

İkinci bir çözüm ise chatroulette ban kaldırma dns adreslerini değiştirerek gerçekleşebilir tabiki nezaketli davranıp ban yememek bu kadar uğraşı vermemek en güzeli..

Diger bir çözüm ise modemi kapatmak ve 10 saniye beklemek çünki modemi kapattığımızda ip adresimiz otomatik olarak değişir başka ip üzerinden bağlanırsınız böylece yeniden chat roulette sitelerine giriş yapabilirsiniz. chatroulette ban açma yolları elbetteki çoktur ama kısa kesin çözümlü olanlar Chatroulette ip ban açmadır..

Chatroulette Ban Çesitleri

Bu tarz sitelerde bir çok ban mevcuttur bunlar IP Ban ve Hdd Ban olarak yani 2 tanesi önemlidir. Ip ban ip adresinize atılan engeldir.. Modem reseti ile açılabilir Ama HDD ban ise hard dist hdd numarasına atılan bandır.. Site yöneticileri açılmadan asla giriş yapılmaz.. Diğer bir giriş şeklide HDD hard diskiniz sökmelisiniz..

Neşeli bir Arkadaşlık Platformunda Eğlenceli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle….

 

Bir önceki yazımız olan Omegle Benzeri Siteler başlıklı makalemizde Omegle Benzeri Site İsimleri, Omegle Gibi Siteler ve Omegle Tarzı Türk Siteler hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok