ana sayfa > Chatroulette > ChatrawChatraw

ChatrawChatraw

Chatraw Chatraw Nedir ?

Chat raw türkiyede sesli sohbet tarzı bir site olup omegle benzeri türk siteler arasında yer almaktadır. Sesli chat e benzeyen bu muhabbet sitesi kameralı sohbet sitelerinden farklı bir yapıya sahiptir. Normal çetlerde 1 odada 1 den fazla kişi sohbet etmektedir. Chatraw 4 ve benzeri sitelerde ise birebir olarak sesli ve görüntülü olarak birebir sohbet edilmektedir.

Sesliçetler platformunda kullanıcılar toplu halde sohbet ederek toplumsal bir sohbet sitesini anlatmaktadır. Chetraw ise bir muhabbet sohbet web sitesi olarak özel bir hizmeti sunduğunu gerek tasarımı gerek gerek kuralları ile kanıtlamıştır. Kameralı muhabbetlerin yanı sıra dünya üzerinde kendini kanıtlayıp milyonlarca kullanıcıyı kendine tutuklu hale getirmiştir. Sanal ile real arasında farkı unutturan kalıcı dostlukları bir araya getiren chet sistemleridir .

Kaliteli Kameralı Arkadaşlık Sitelerini Kanıtlayan Özellikler

Süresiz İstemeyen Siteler

Ücret Talebinde Bulunmayan Siteler

Ailevi Ortama Sahip Siteler

Tüm Kullacılara Açık Siteler

Geniş Kullacı Kitlesine Sahip Odalar

Görsel Kaliteli Tasarıma Sahip Web Sayfalar

Kayıt olmadan,üye olmadan ve ücretsiz sekilde yediden yetmişe tüm insanların eğlenceli vakit geçirebileceği dostluk arkadaşlık platformudur. Tek yapmanız gereken sadece sitemizin ismini arama motorlarına yazarak giriş yapmak evde sıkılanlar bunalanlar ben kaliteli arkadaşlık ortamı kurmak istiyorum diyenler doğru yerdesiniz sitemizin Yanındaki Sesli Görüntülü ve Canlı Sohbet Resimine Tıklayarak Sizlerde Neşeli Çet Sohbet Ailemize Katılın…

 

Bir önceki yazımız olan Omegle Hilesi başlıklı makalemizde Omegle Hilesi İndir, Omegle Justin Bieber Hilesi ve Omegle Kamera Hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok