ana sayfa > Özgün Bilgiler > Aşk mı ? Para mı ?

Aşk mı ? Para mı ?

Ask mı Yoksa Para mı ?  sizce nedir diye sormak isterim elbetteki bir çok insan aşağıda yorumlarını hemen ya para yapıcak yada aşk yapıcak bence düşünelim başka etkenler yokmu ? Elbetteki var bence aşktan ve paradan başka bir çok şey var..

Para olmassa Aşk olurmu hadiya hayat para üstüne kurulu diyenler : ) Para insanların alım güçlerini kolaylaştıran hayatlarında kolay yaşam yaşamalarını sağlayan kendilerine özveri güven hissetirmesinde ve aşka doğru yol kat etmede etkili ve faydalı olabilir.. Hemen herzaman standart bir yorum yapalım… Para olmassa aşk bitiyor… Devir ne deviri. elbetteki doğru yönleri var Para olmassa aşk bitiyor .. Peki size soruyorum Ferhat ile Şirin nasıl bir aşk yaşadı … Para onlar için bir etkenmiydi .. 🙂 Onlar Aşk yaşamadı.. Ferhatında Parası yoktu.. Onların Sevgi ve SEVDASI vardı. Simdilerde ise bir Aşk derdi olup gidiyor ama bence ne para ne aşk …

Aşkmı Sevgimi  Paran olabilir diyenler . Ama Sevdalanmadığın ve sevmediğin birinle nasıl bir ömür gecirebilirsin.. Nasıl gözlerine bakabilir sohbet edebilirsin ..Bence Arkadaslar Aşkta Parada İnsan hayatlarından 3. ncü planda  Aşk geçicidir.. Parada Geçicidir.. Ama saygı sevgi ve sevda herdaim bakidir. Tabi bu konuyu okuyup benimle eleştirilere girebilirsiniz elbetteki emin olunki sözlerinizin bittiği yerde sizlere ve nacizhane yorumlarınıza cevap vererek sizleri aydınlatacağım teşekkurler.

 

Ask,Para, Sevgi ve Sevda Hakkında Yorumlarınızı Bekliyorum Teşekkurler

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok